Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Wałczu

poszukuje pracownika na stanowisko:

Elektromontera

  1. Naszym pracownikom oferujemy:
    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej firmie o wieloletnim doświadczeniu;
    • warunki płacowe adekwatne do umiejętności i efektów pracy;
    • szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy.

  2. Wymagania wobec kandydatów:
    • Wykształcenie techniczne;
    • Minimum 2 letnie doświadczenie ;
    • Umiejętność pracy w zespole, samodzielność, dokładność, odpowiedzialność;
    • Mile widziane świadectwo kwalifikacyjne E uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci do 1kV;
    • Mile widziane prawo jazdy kategorii B;
  3. Główny zakres obowiązków:
    • Wykonywanie prac remontowo-konserwacyjnych  urządzeń elektrycznych i instalacji;
    • Używanie właściwych środków, materiałów i narzędzi;
    • Prowadzenie dokumentacji wykonywanych prac;
    • Dbałość o stan techniczny powierzonego sprzętu;

  1. Zakład Energetyki Cieplnej Spółka z o.o. w Wałczu, jako administrator danych osobowych, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych– tzw. RODO) przechowywał będzie dotyczące Pana/Pani dane osobowe przez czas niezbędny dla niniejszej rekrutacji jak i przyszłej jeśli wyraziłeś na to zgodę.