Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Wałczu
poszukuje pracownika na stanowisko:
Pomocnika palacza.

  1. Naszym pracownikom oferujemy:
    1. stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę;
    2. rozbudowany system premiowania;
    3. opiekę medyczną;
    4. stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez system szkoleń oraz możliwość awansu na palacza.
  2. Główny zakres obowiązków:
    1. nawęglanie kotłów zgodnie z poleceniem palacza;
    2. obsługa układu bezpylnego odbioru i transportu pyłów;
    3. opróżnianie lei szlakowych kotłów.
  3. Wymagania wobec kandydatów:
    1. wykształcenie zawodowe bądź średnie techniczne;
    2. uprawnienia energetyczne typ E grupa 2;
    3. mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
    4. umiejętność pracy w zespole, systematyczność.
  4. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na nasz adres: Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. ul. Budowlanych 9/4, 78-600 Wałcz.
  5. Zakład Energetyki Cieplnej Spółka z o.o. w Wałczu, jako administrator danych osobowych, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych– tzw. RODO) przechowywał będzie dotyczące Pana/Pani dane osobowe przez okres wskazany w przepisach prawa pracy.